Pozvánka na Galavečer v Lucerně 4.10. 2016

Datum: 
09/09/2016

 

Galavečer 2016 v pražské Lucerně se blíží. Hvězdou večera bude letos Brit Danyl Johnson, moderuje Jan Čenský

Přípravy na 3. slavnostní Galavečer nadace Život s demencí, jehož je Anavita i letos hlavním partnerem, jsou v těchto dnech v plném proudu. V kultovní pražské Lucerně se oslava všech zaměstnanců v sociálních službách a osvětová akce uskuteční v úterý 4. října ve 20 hodin.  

Letos nejen se známými modelkami, módní přehlídkou renomované návrhářky, populárními zpěváky a oblíbenými herci, zajímavými hosty ze světa sociálních služeb a křtem kalendáře jako vrcholem večera, ale poprvé i se zahraniční hvězdou! Tak bude v kostce vypadat 3. slavnostní Galavečer nadace Život s demencí ve Velkém sále pražské Lucerny, na kterém letos 4. října vystoupí také fenomenální zpěvák a finalista legendárního britského X Factoru 2009 Danyl Johnson. 

Stane se tak historicky prvním zahraničním hostem, který společně se zpěváky Markem Ztraceným, Martinem Chodúrem či Evou Burešovou, nejkrásnějšími dívkami Čech a Moravy, reprezentovanými například Terezou Fajksovou, Veronikou Procházkovou - Chmelířovou či Anetou Vignerovou a hlavně se skvělým moderátorem Janem Čenským, postará o úžasnou, neopakovatelnou atmosféru. 

"Součástí slavnostního večera, jehož cílem je nejen oslava všech lidí, kteří pracují v sociálních službách a osvěta Alzheimerovy choroby jako takové, bude také módní přehlídka vyhlášené návrhářky Beaty Rajské a stejně jako v předchozích letech také křest kalendáře na rok 2017. Ten fotí již tradičně klienti Domovů seniorů Anavita, specializovaných právě na Alzheimerovu chorobu, společně s osobnostmi modelingu, sportu či se známými zpěváky a herci. Letošní filozofií kalendáře je Duch minulosti versus přítomnosti a mohu prozradit, že na fotografiích se potkáte třeba s fotbalistou Tomášem Ujfalušim či zpěvákem Markem Ztraceným," naznačila někdejší 2. Vicemiss ČR 2007 Veronika Procházková Chmelířová, která je za nadaci hlavní organizátorkou večera.

Vstupenky v hodnotě 250,- Kč se v příštích dnech objeví v síti Ticketpro, k dostání budou také na všech šesti pobočkách Anavity. O spuštění prodeje Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek Anavity (www.anavita.cz) i facebooku. 

Přijďte si tento nádherný slavnostní večer a svátek všech, kteří své srdce věnují nelehké práci v sociálních službách, užít společně s námi!